Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć do listy

Najlepsza polska alpejka wraca do pełni formy pod opieką naszych specjalistów

Najlepsza polska alpejka wraca do pełni formy pod opieką naszych specjalistów

Za Maryną Gąsienicą-Daniel najbardziej udany sezon w karierze. Nasza zawodniczka punktowała w zawodach Pucharu Świata oraz Pucharu Europy.

Niestety, na przełomie sierpnia i września, podczas zgrupowania w Nowej Zelandii doznała nieszczęśliwego upadku, który zakończył się kompresyjnym złamaniem plateau kości piszczelowej.

Nasza alpejka powoli wraca do zdrowia i pełnej dyspozycji po wykonanym zabiegu operacyjnym, który mimo że nie był łatwy do przeprowadzenia zakończył się sukcesem, dając duże nadzieje na powrót do pełni sprawności – wyjaśnia lek. Mateusz Mackoś, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu ze Szpitala św. Rafała, lekarz kadry PZN. Dodatkowo Maryna jest rehabilitowana w kierunku szybkiego i bezpiecznego powrotu na stok – tłumaczy mgr Marek Migdał, fizjoterapeuta z Zespołu Szpitala św. Rafała.

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia