Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć do listy

Ordynator Oddziału Klinicznego Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Ordynator Oddziału Klinicznego Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Z przyjemnością informujemy, iż Ordynator Oddziału Klinicznego Anestezjologii i Intensywnej Terapii dr n. med. Jarosław Pawlik uzyskał stopień dr n.med.

Dr n. med. Jarosław Pawlik jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2006-2012 odbył szkolenie specjalizacyjne w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. W roku 2012 uzyskał tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii. W roku 2017 ukończył studia podyplomowe "Medycyna bólu" w CMKP Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2021 roku w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. W latach 2019-2020 pełnił funkcję Zastępcy Ordynatora, a od października 2020 roku pełni funkcję Ordynatora Klinicznego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala św. Rafała w Krakowie

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia