Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć do listy

Ordynator Oddziału Klinicznego Rehabilitacji Neurologicznej

Ordynator Oddziału Klinicznego Rehabilitacji Neurologicznej

W przyjemnością informujemy o objęciu przez Pana dr Marcina Jezierskiego funkcjii Ordynatora Oddziału Klinicznego Rehabilitacji Neurologicznej.

Tytuł lekarza zdobył na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończył w 2004 roku z wynikiem bardzo dobrym. W latach 2006-2011 odbył specjalizację z rehabilitacji medycznej na Oddziale Rehabilitacji Krakowskiego Centrum Rehabilitacji. Tytuł specjalisty rehabilitacji medycznej uzyskał w XI.2011 roku, składając egzamin specjalizacyjny z najlepszym w kraju wynikiem. W latach 2012 - 2020 roku pełnił funkcję Lekarza Kierującego Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej Krakowskiego Centrum Rehabilitacji, a od 1.III.2020 pełni funkcję Ordynatora Oddziału Klinicznego Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala św. Rafała w Krakowie. 

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia