Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć do listy

Październik miesiącem świadomości raka piersi

Październik miesiącem świadomości raka piersi

Rak piersi to najczęstsza choroba nowotworowa wśród kobiet. Głównym powodem, dla którego tak wiele kobiet nadal umiera na raka, jest zbyt późne wykrycie choroby, wtedy gdy jest ona już w zaawansowanym stadium. Rak piersi należy do nowotworów, w których kobiety mogą zrobić dla siebie szczególnie dużo.

Ważnym elementem profilaktyki jest samobadanie piersi. Już od dwudziestego roku życia każda z Pań powinna regularnie badać piersi, a raz w roku takie badanie powinno być wykonane przez ginekologa, chirurga lub onkologa.

Październik jako Miesiąc Świadomości Raka Piersi to szczególny dla nas czas, w którym chcemy poświęcić więcej uwagi na problematykę raka piersi i sytuację kobiet, którym przyszło walczyć z tym nowotworem. To również miesiąc, który stwarza nam doskonałą okazję do tego, by bliżej poznać potrzeby chorych.

W Szpitalu św. Rafała co dzień dokładamy wszelkich starań, by chronić Naszych Pacjentów.

Z myślą o Naszych Mamach, Siostrach, Babciach w tym szczególnym miesiącu postanowiliśmy zorganizować dzień badań profilaktycznych dla kobiet.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne badanie USG piersi, tarczycy, USG ginekologiczne, konsultacje z chirurgami – onkologami oraz z ginekologiem dr Pawłem Gruszeckim.

Dr Łukasz Wohadlo wykona USG piersi, USG tarczycy, godz.09:00-12:00

Dr Wojciech Pirowski przeprowadzi konsultacje z zakresu chirurgii onkologicznej oraz badanie USG piersi godz. 09:00-12:00 (USG piersi  będzie wykonywane dedykowaną głowicą 18Mhz do diagnostyki w kierunku raka piersi)

Dr Paweł Gruszecki Konsultacja ginekologiczna wraz z USG ginekologicznym, godz. 08:00-10:00 ostatnia Pacjentka  

Około godziny 10:30 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Krakowskiego Towarzystwa „Amazonek”, które opowiedzą jak ważną rolę odgrywa samobadanie piersi. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, a przed lub po spotkaniu zapraszamy na konsultacje.

Zadzwoń i umów się na wizytę

Telefony do kontaktu

Katarzyna Kawecka

Tel. 785 057 870

Anna Szostak

Tel. 785 053 708

Żaneta Brągiel

Tel. 669 221 138

Magdalena Tokarska

Tel. 695 002 649

Magdalena Błaż

Tel. 785 058 283

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia