Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć do listy

Nowy Specjalista w Szpitalu św. Rafała

Nowy Specjalista w Szpitalu św. Rafała

Bardzo miło nam poinformować, iż do grona Specjalistów w Szpitalu św. Rafała dołączył dr Andrzej Smętkowski, który z powodzeniem przeprowadza operacje skolioz idiopatycznych. Dr n.med. Andrzej Smętkowski jest specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Swoją trzynastoletnią praktykę i doświadczenie zdobywał w Uniwersyteckim Szpitalu Ortopedyczno- Rehabilitacyjnym w Zakopanem. Doktor specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa, która jest Jego pasją. Szczególnie zainteresowanie Doktora stanowią deformacje kręgosłupa oraz szeroko rozumiane patologie zwyrodnieniowe kręgosłupa. Podstawowym założeniem jakim kieruje się w swojej pracy jest wnikliwe badanie Pacjenta, prowadzące do postawienia prawidłowej diagnozy.

Dużą uwagę skupia na wyjaśnieniu Pacjentowi istoty schorzenia oraz szczegółowym omówieniu procesu leczenia. Podczas planowania metody leczenia operacyjnego, dobiera procedury, które przy minimalnej inwazyjności przynoszą najwyższe korzyści Pacjentom.

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia