Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć

Przyjęcie do Szpitala

Przyjęcia są realizowane zgodnie z ustaloną i przekazaną Pacjentowi godziną. Pacjent powinien się zgłosić do Rejestracji mieszczącej się na parterze naszego Szpitala z wymaganymi dokumentami:

  • dokumentami medycznymi – wyniki badań
  • dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

W przypadku usług komercyjnych w Rejestracji można dokonać płatności, jeśli się wcześniej tego nie wykonało za pośrednictwem przelewu bankowego. W przypadku dokonania płatności przelewem prosimy o dostarczenie potwierdzenia dokonania przelewu.

Po zakończeniu formalności w Rejestracji Pacjent przechodzi z pracownikiem Rejestracji na Izbę Przyjęć. Na Izbie Przyjęć zbierany jest podstawowy wywiad lekarski i wykonywane podstawowe badania lekarskie kwaifikujące pacjenta do przyjęcia do Szpitala. Po przyjęciu po Pacjenta przychodzi odpowiedni pracownik Szpitala św. Rafała, który udzielając wszelkich informacji wprowadza Pacjenta na dany Oddział.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia