Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć

Dr n. Med. Łukasz Wohadlo

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej

  • Specjalizacja Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej

O specjaliście

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2005 r.). Specjalista chirurgii ogólnej (2013 r.) oraz chirurgii onkologicznej (2016 r.) Staż podyplomowy odbył w Szpitalu MSWiA w Krakowie. W roku 2015 obronił pracę doktorską pod tytułem "Analiza skuteczności oraz przyczyn niepowodzeń leczenia chorych na klasyczną postać naciekającego zrazikowego raka piersi" w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie - uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej - zarówno klasyczne jak i laparoskopowe.

Odbył liczne staże i szkolenia w kraju i za granicą, m.in.: szkolenie z zaawansowanych technik chirurgii laparoskopowej w leczeniu nowotworów jelita grubego i odbytnicy w Monachium oraz szkolenie z zabiegów onkoplastycznych i rekonstrukcyjnych piersi u chorych z rakiem piersi w Mediolanie. Od maja 2019 r. pełni funkcję Ordynatora Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala św. Rafała w Krakowie.

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia