dr n. med. Łukasz Wohadlo

dr n. med. Łukasz Wohadlo

Chirurg ogólny, Chirurg onkologiczny

Szpital św. Rafała w Krakowie

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, Ordynator Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Poradnia Chirurgii Ogólnej, Poradnia Chirurgii Onkologicznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (2005 r.). Specjalista chirurgii ogólnej (2013 r.) oraz chirurgii onkologicznej (2016 r.)

Staż podyplomowy odbył w Szpitalu MSWiA w Krakowie. W roku 2015 obronił pracę doktorską pod tytułem "Analiza skuteczności oraz przyczyn niepowodzeń leczenia chorych na klasyczną postać naciekającego zrazikowego raka piersi" w Centrum Onkologii – Instytucie im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie - uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i onkologicznej - zarówno klasyczne, jak i laparoskopowe.

Odbył liczne staże i szkolenia w kraju i za granicą, m.in.: szkolenie z zaawansowanych technik chirurgii laparoskopowej w leczeniu nowotworów jelita grubego i odbytnicy w Monachium oraz szkolenie z zabiegów onkoplastycznych i rekonstrukcyjnych piersi u chorych z rakiem piersi w Mediolanie. Od maja 2019 r. pełni funkcję Ordynatora Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala św. Rafała w Krakowie.

Adres placówki

ul. Adama Bochenka 12
30-693 Kraków

E-sklep Umów wizytę top