Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć do listy

Endoskopia w Szpitalu św. Rafała

Endoskopia w Szpitalu św. Rafała

Doktor Pietruszka jest specjalistą chirurgii ogólnej od 2018 roku. Szkolenie w ramach rezydentury odbył w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej. 

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie następnie pracował jako asystent przekazując swoją wiedzę i praktyczne umiejętności studentom wydziału lekarskiego. Uzyskał stopień doktora nauk medycznych w 2019 roku, broniąc pracę poświęconą badaniom nad możliwością personalizacji leczenia raka żołądka w zakresie chemioterapii. 

Jego największą pasją jest endoskopia. Wykonuje praktycznie wszystkie zabiegi z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego, zarówno w ramach diagnostyki (w tym programy badań przesiewowych) ale także w ramach szeroko pojętej endoskopii zabiegowej. Zasada jest prosta - im trudniejszy zabieg, z tym większą pasją go wykonuje.

W pracy zawodowej rozwija się poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach o tematyce chirurgicznej, endoskopowej oraz w zakresie żywienia klinicznego.

Jest członkiem: Towarzystwa Chirurgów Polskich, Europejskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz sekcji endoskopowej TCHP, Europejskiego Towarzystwa Endoskopii Przewodu Pokarmowego ESGE, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu POLSPEN.

Wszystkie aktualności
×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia