Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć

Warunki pobytu w Szpitalu

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki w przyjaznym miejscu oraz atmosferze. Satysfakcja Pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy hospitalizację na najwyższym poziomie.

Klimatyzacja

Każdy pokój przeznaczony dla Pacjentów oraz pomieszczenia główne są klimatyzowane. Szpital posiada także najwyższej jakości system wietrzenia, co gwarantuje czyste powietrze oraz zawsze miły zapach.

Internet oraz telewizja

W Szpitalu św. Rafała działa dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu. Osoby posiadające własne laptopy mogą korzystać z Internetu bezprzewodowego na terenie całego holu, w poczekalniach dla pacjentów leczonych ambulatoryjnie i wyznaczonych stanowiskach komputerowych.

W każdym pokoju znajduje się telewizor do użytku Pacjentów, co dodatkowo uprzyjemnia czas spędzany w naszym Szpitalu oraz wpływa na upływ czasu.

Parking

Na terenie Szpitala znajduje się parking dla Pacjentów i ich gości.

Sprzątanie

Dbałość o czystość i higienę ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego też pokoje, w których przebywają Pacjenci sprzątane są codziennie – podobnie, jak inne szpitalne pomieszczenia.

Kaplica

Kaplica szpitalna pod wezwaniem św. Rafała służy Pacjentom szpitala oraz jego pracownikom. Opiekę duszpasterską w Szpitalu św. Rafała sprawuje obecnie ks. Jan Kaleta. Ze Szpitalem współpracują także m.in duchowni wyznań ewangelickiego i prawosławnego. W każdą niedzielę o godz.: 16:00 w Kaplicy Szpitala św. Rafała odbywa się Msza św.

Kącik dziecięcy

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik dziecięcy z zabawkami. Pozostawienie dzieci w kąciku daje dorosłym możliwość relaksu i przeprowadzenia spokojnej rozmowy.

Rzeczy osobiste i wartościowe

Rzeczy osobiste i wartościowe Pacjenci mogą oddać do depozytu szpitalnego. Za rzeczy wartościowe nie pozostawione w depozycie szpital nie ponosi odpowiedzialności.

pk

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia