Infolinia +48 12 629 88 00

Małopolskie Centrum Chirurgii Barku

Małopolskie Centrum Chirurgii Barku w Szpitalu św. Rafała oferuje Pacjentom kompleksową opiekę w zakresie schorzeń stawu barkowego, od leczenia zachowawczego, poprzez zabiegi ambulatoryjne (np. iniekcje dostawowe pod kontrolą USG), po leczenie operacyjne.

Zapewniamy pełną diagnostykę w zakresie konsultacji, badań obrazowych (ultrasonografii, tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego). W procesie terapeutycznym wykorzystujemy nowoczesne metody leczenia zachowawczego oraz operacyjnego – małoinwazyjne zabiegi artroskopowe. Pacjentom proponujemy również rozwiązania profilaktyczne oraz rehabilitacyjne.

Leczenie oraz opieka nad Pacjentem sprawowana jest przez doświadczony, wielodyscyplinarny zespół specjalistów z zakresu ortopedii. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywane w polskich i międzynarodowych ośrodkach o uznanej renomie.

Małopolskie Centrum Chirurgii Barku w Szpitalu św. Rafała skupia w jednym miejscu wykwalifikowany zespół ortopedów, którzy na co dzień związani są ośrodkami medycznymi na terenie Małopolski. Dzięki czemu, Naszym Pacjentom zapewniamy kontakt z wysokiej klasy specjalistą, w pobliżu miejsca swojego zamieszkania.

Nasi specjaliści

Dział Usług Komercyjnych

Phone

Ewelina Stopa +48 785 057 870

Phone

Żaneta Brągiel +48 669 221 138

×

Korzystanie ze strony wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia