Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć do listy

Nominacja profesorska dla naszego lekarza

Nominacja profesorska dla naszego lekarza

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda nadał tytuł naukowy profesora nauk medycznych dr. hab. Ryszardowi Czepko – Ordynatorowi Oddziału Klinicznego Neurochirurgii Szpitala św. Rafała. Wydarzenie jest uhonorowaniem znaczącego dorobku naukowego Profesora oraz działalności praktycznej i naukowo-badawczej w dziedzinie neurochirurgii.

Profesor Ryszard Czepko jest Specjalistą II st. w zakresie neurochirurgii i neurotraumatologii. W roku 2001 objął stanowisko kierownika Kliniki Neurochirurgii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W roku 2009 zorganizował samodzielny Oddział Neurochirurgii w Szpitalu w Nowym Targu, a od roku 2011 pracuje w Oddziale Neurochirurgii Szpitala św. Rafała w Krakowie. Obecnie jest ordynatorem tego oddziału. Zajmuje się neurochirurgią naczyniową i onkologiczną mózgu oraz neurochirurgią kręgosłupa. W leczeniu wykorzystuje najlepsze współczesne metody leczenia, w tym techniki mikrochirurgiczne i minimalnie inwazyjne. Odbył liczne staże i kursy szkoleniowe w wiodących ośrodkach zagranicznych (m.in. w Utrechcie, Hanowerze, Freiburgu i Montrealu).

Składamy Panu Profesorowi serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w realizacji planów i zamierzeń naukowych.

Wszystkie aktualności
×

Korzystanie ze strony wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.

Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia