Infolinia +48 12 629 88 00
Wróć

Indywidualny Pakiet Diagnostyczny

Indywidualny Pakiet Diagnostyczny jest to produkt dla wymagających Pacjentów, szukających oferty kompleksowej i zindywidualizowanej analizy stanu zdrowia w krótkim czasie.

Jest to tzw. „pakiet przeglądowy” umożliwiający rozpoznanie stanów lub zachowań, mogących w przyszłości doprowadzić do poważnych zaburzeń.

Pakiet nie jest ukierunkowany na diagnozowanie konkretnej choroby, lecz na szybką i szeroką ocenę sytuacji zdrowotnej.

Jest to swoisty "maraton" konsultacji oraz badań analitycznych i diagnostycznych, indywidualnie skonstruowany dla każdego Pacjenta, koordynowany przez Indywidualnego Opiekuna Klienta. Wszystko to, by dać konkretne informacje jaki jest aktualny stan zdrowia, co wymaga zwiększonej uwagi, a co wymaga leczenia.

Korzystają z niego osoby, które na co dzień nie mają czasu na ogólne badanie stanu zdrowia. Zgłaszają się do Szpitala św. Rafała na 1-2 dni (od rana do popołudnia), kiedy wykonujemy podstawową diagnostykę wraz z badaniami analitycznymi oraz konsultacjami wybranych specjalistów. Pakiet służy wskazaniu pewnych kierunków i dróg postępowania, jeśli wykryjemy niepokojące objawy. Nie jest to usługa skierowana do osób, które mają już zdiagnozowane konkretne dolegliwości i wymagają dalszego prowadzenia, położenia do szpitala na kilka dni, postawienia diagnozy, dobierania leków, ponieważ jest to jednorazowy szybki przegląd stanu zdrowia.

Harmonogram:

 1. Pakiet Diagnostyczny rozpoczyna się Wizytą Kwalifikującą u Lekarza Koordynującego, który przeprowadza obszerny wywiad lekarski i ustala indywidualny schemat badań i konsultacji (jest to osobna wizyta, której termin jest do uzgodnienia telefonicznie).
 2. Termin realizacji Pakietu ustalany jest przez Indywidualnego Opiekuna Klienta. Skonstruowany wcześniej harmonogram realizowany jest w ciągu 1-2 dni. Konkretny termin określony jest po skonstruowaniu zakresu Pakietu.
 3. Następnie wyznaczana jest data Wizyty Podsumowującej u Lekarza Koordynującego – jest to ocena stanu zdrowia na podstawie wyników przeprowadzonych konsultacji i badań. Podczas Wizyty Podsumowującej Uczestnik Programu otrzymuje „Raport o stanie zdrowia”.

Korzyści dla uczestnika

 • komfortowe warunki szpitalne
 • indywidualnie skonstruowany zakres
 • profesjonalizm personelu medycznego
 • wykorzystanie zaawansowanego technologicznie sprzętu medycznego
 • możliwość wykonania kompleksowej oceny stanu zdrowia w jednym miejscu w jednym dniu
 • oszczędność czasu w sytuacji kiedy badania chciałoby się wykonać na własne zlecenie (bez każdorazowego zapisywania się na wizytę, długiego oczekiwania na termin czy w kolejce przed gabinetem)
 • spojrzenie holistyczne i multidyscyplinarne
 • pełna koordynacja programu
 • w przypadku wykazania nieprawidłowości, możliwość natychmiastowego podjęcia działań profilaktycznych lub kompleksowego leczenia

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz do nas.

Dział Usług Komercyjnych

Ewelina Stopa , tel. 785 057 870

Żaneta Brągiel, tel. 669 221 138

E-mail: [email protected]

×

Strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszej jakości świadczonych usług, w celach statystycznych oraz analitycznych za Twoją zgodą wyrażoną poprzez ustawienia przeglądarki w urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji >>

Infolinia +48 12 629 88 00
Infolinia. Opłata za połączenie pobierana jest według stawek operatora.
Infolinia