Lekarze -en

dr Grzegorz Jordan

dr Grzegorz Jordan

Ginekolog położnik

Dr hab. n. med. Agata Bałdys-Waligórska

Dr hab. n. med. Agata Bałdys-Waligórska

Specjalista chorób wewnętrznych, Endokrynolog

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, na której uzyskała stopień doktora n. med.  Przez ponad 20 lat pracowała jako nauczyciel akademicki w Klinice Endokrynologii CMUJ w Krakowie oraz w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, prowadząc leczenie pacjentów z rakiem tarczycy w Oddziale Izotopowym oraz ambulatoryjne leczenie radiojodem pacjentów z nadczynnością tarczycy. Od 2018 roku jest profesorem nadzwyczajnym na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu. Otrzymała stopień doktora habilitowanego w Collegium Medicum UJ w Krakowie.

Uczestniczyła w wielu konferencjach naukowych w kraju i za granicą, a także jest autorką i współautorką licznych prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób tarczycy i orbitopatii naciekowej w przebiegu choroby Graves-Basedowa, chorób przytarczyc, nadnerczy, guzów przysadki, otyłości i zespołu policystycznych jajników.

dr hab. n. med. Krzysztof Zapałowicz

dr hab. n. med. Krzysztof Zapałowicz

Neurochirurg

Specjalista neurochirurg

Pododdział Chirurgii Kręgosłupa, Poradnia Neurochirurgiczna

Specjalista neurochirurg i neurotraumatolog. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów z Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Główne zainteresowania medyczne to leczenie chorób kręgosłupa, nerwów obwodowych oraz leczenie bólu.

Podczas konsultacji wykonuje pod kontrolą USG blokady przeciwbólowe: iniekcje preparatów przeciwbólowych i przeciwzapalnych w pobliże kręgosłupa lub nerwów obwodowych. Udziela także porad i wykonuje operacje z zakresu patologii czaszki i mózgu (choroby naczyniowe i nowotwory, urazy, infekcje). Odbył liczne krajowe i zagraniczne szkolenia z chirurgii kręgosłupa oraz technik leczenia bólu. Autor 80 publikacji oraz 113 referatów przedstawionych na konferencjach krajowych i zagranicznych.

dr Jakub Karpiński

dr Jakub Karpiński

Ortopeda

Umów wizytę

Dr n. med. Agnieszka Czunko

Dr n. med. Agnieszka Czunko

Kardiolog

Specjalista kardiolog

Poradnia Kardiologiczna

dr n. med. Andrzej Strach

dr n. med. Andrzej Strach

Chirurg ogólny, Urolog

Specjalista chirurgii ogólnej, specjalista urologii

Poradnia Urologiczna

Umów wizytę

dr n. med. Bartosz Godlewski

dr n. med. Bartosz Godlewski

Neurochirurg

Specjalista neurochirurg, Lekarz Kierujący Pododdziałem Chirurgii Kręgosłupa, Poradnia Neurochirurgiczna

Pododdział Chirurgii Kręgosłupa, Poradnia Neurochirurgiczna

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, następnie uzyskał specjalizację w dziedzinie neurochirurgii pracując w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi.

W 2007 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych po obronie pracy dotyczącej chirurgicznego leczenia choroby dyskowej kręgosłupa szyjnego. W latach 2011-2012 odbył staż naukowy na Oddziale Neurochirurgii Szpitala Uniwersyteckiego w Melbourne (Department of Neurosurgery. The Royal Melbourne Hospital. The University of Melbourne). Członek Polskiego Towarzystawa Chirurgii Kręgosłupa.

dr n. med. Dawid Sobański

dr n. med. Dawid Sobański

Neurochirurg

Specjalista Neurochirurg

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem w zakresie neuroonkologii, neurochirurgii naczyniowej, chirurgii podstawy czaszki oraz chirurgii kręgosłupa. W leczeniu pacjentów preferuje metody nowatorskie i małoinwazyjne. Swoje doświadczenie zbierał w ośrodkach w kraju oraz za granicą.

Dr n. med. Edyta Sacha

Dr n. med. Edyta Sacha

Okulista

Umów wizytę

dr n. med. Elżbieta Suchoń

dr n. med. Elżbieta Suchoń

Kardiolog, Specjalista chorób wewnętrznych

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista kardiolog

Oddział Kliniczny Kardiologii Inwazyjnej

Elektroterapii i Angiologii, Poradnia Kardiologiczna

E-sklep Umów wizytę top